Pro vodu

 

Velice důležitý rituál pro podporu a projevení lásky a úcty vodě. Po celém světě je vidět disharmonie všech živlů. Uviděla jsem a pochopila, že lidé se stále snaží tento a jiné živly ovládnout. Stále ve stylu - poručíme větru dešti, a proto dělají různé akce a obřady atd, pro přivolání deště. Jenže to není správné. Až mne bolí srdce, když ta slova píšu. Lidé by si neměli něco vynucovat a přivolávat.

Naopak by měli konečně pochopit, že tato nádherná země nám byla propůjčená k našemu růstu a prožitku a ne k likvidaci. Bohužel zatím stále nechápeme. Pojďme to konečně změnit. Přidejte se k tomuto důležitému rituálu - uctění vodního živlu, podpora láskou a pokorou. Pojďme již konečně směrovat tam, kam máme. Ne k pokusům ega o ovládání, ale k podpoře našeho světa a odevzdání se a přijetí zodpovědnosti za všechny naše skutky.
 
Rituál obnáší i jistou obětinu z naší strany. Slíbíme vodě nějakou změnu, či snahu. Slíbí vodnímu živlu nějakou změnu, kterou začne praktikovat. Nemusí to být nic dramatického. Stačí třeba, že se bude snažit omezit plýtvání třeba u mytí nádobí, či nebude prát tak často, že najde způsob jak využitou vodu dále využít třeba na splachování, atd... Tím totiž ze všeho nejvíce dáme najevo naši upřímnost a skutečný záměr a láska, kterou vodě pošleme, pak bude opravdu silná a čistá. Nebudeme očekávat náhlé deště zde a méně vody tam, kde právě probíhají záplavy. Nebudeme očekávat nic. Pouze budeme milovat. 
 
Dokážeme to? Dokážeš to? Neváhej a přidej se!!! Voda / Země tě potřebuje 
Akce se koná 5.5.2019

 
Odkaz na fb událost (klikni)  - 

 

© 2023 by Natural Remedies. Proudly created with Wix.com

  • b-facebook
  • Instagram sociální Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now