Nabídka

Hlubinná regrese
Cesta do hlubin podvědomí pomocí alfa hladiny a citlivého vedení. Vydejte se prozkoumat a jednou pro vždy skoncovat se svou psychickou nepohodou.
Chcete-li vědět více, pak klikněte sem  - 

 

Aktivní meditace

Vedu pravidelné aktivní OSHO meditace. Tyto meditace jsou vytvořené speciálně pro lidi ze západu. Tvoří je aktivní dynamciká část, která dovolí vydat ze sebe energii a přebytek napětí. A pak klidová část, do které se díky předešlé aktivitě dokážeme více uvolnit a prožít onu meditaci mysli. Obzvláště při pravidelném provádění má tato metoda skoro až kouzelné účinky. 

Chcete-li vědět více, pak klikněte sem  - 

Numerologie
Nechte si vytvořit náhled na Vaše osobní nastavení, jaké v tomto životě máte. Najdete zde mnohé vysvětlení, proč se potýkáte zrovna s tím nebo s tím. Proč v něčem máte větší potíže a jaké jsou Vaše osobní dary. Pomocí uceleného systému, který jsem vytvořila za pomocí obecně platných poznatků o numerologii a systému dle Dana Milmana dostanente do ruky nástroj, jak se ve svém životě zorientovat a zároveň dostanene tipy, jak se posouvat dál a nač se zaměřit.
Chcete-li vědět více, pak klikněte sem  - 

 

Mohendžodáro

Jemná i dynamická cesta k probuzení ženy. Jsem šťastná za objevení této metody i za obejvení Meditačního centra Lažánky. Když si zpětně vybavím, kým jsem byla, když jsem tam začala před lety jezdit a kým jsem teď, pak se nepřestávám divit té proměně. 

Jedná se o tantra - jógu pro ženy o níž se říká - Cvičení, které muž nesmí vidět, ale tanec, který muž musí vidět.

V této větě je obsaženo vše potřebné k uchopení esence této metody. Kdy se nedá přesně určit zda se jednotlivé asány cvičí, nebo spíše tančí.
Chctele-li vědět více, pak klikněte sem   -   

Přechodové rituály pro ženy, děti i páry
Menstruační rituál Menarche, který je pro dívky, ale i pro dospělé ženy, které si chtějí tento mocný akt doprožít zpětně.
Rituál rozvázání vztahu. 
Přechodový rituál pro dívky - 10 let, 15 let a 18 let
Do budoucna plánuji i nádherné svatební rituály
Chcete-li vědět více, pak klikněte sem  - 

 

Kruh sdílení

Kruh sdílení je setkávání žen v důvěrném kruhu. Setkávání probíhají 1 x měsíc a jsou cca na 3 hodiny. Ve skupince je maximálně 5 žen. Každé setkání nese předem dané téma. 

Kruh sdílení není diskuzní kroužek, ale pouze sdílecí. Není v něm tedy hodnocení a souzení daného sdílení. Nic se nekomentuje. 

Na začátku každého sdílení je sekce, ve které čtu báje a pověsti, které se k tématu vážou a pak následuje rozbor. Poté sdílí každá žena svou zkušenost, kterou chce svěřit. Ostatní jen naslouchají. Na konci pak jsou různé meditační a relaxační techniky. 
Tato technika je velmi mocná, byť se jeví nenápadně. Pro více informací kliknětě  - 

© 2023 by Natural Remedies. Proudly created with Wix.com

  • b-facebook
  • Instagram sociální Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now