top of page

Metody které  nabízím

Hlubinná regrese
Cesta do hlubin podvědomí pomocí alfa hladiny a citlivého vedení. Vydejte se prozkoumat a jednou pro vždy skoncovat se svou psychickou nepohodou.
Chcete-li vědět více, pak klikněte sem 

 

Spirituální regrese - do života mezi životy

Tento typ regrese je velmi odlišný od klasické regrese. V terapii se využívá prožitku některého z minulých životů pro vstup do světa duší. Ve světě duší je několik zastávek jako například místo léčení, zjistí se úroveň respektive moudrost, či typ duše, a dojde se až k radě pro odpovědi na otázky, které si klient připraví. Tento typ regrese je vysoce léčivý a provází ji mnoho AHA efektů.

Numerologie
Nechte si vytvořit náhled na Vaše osobní nastavení, jaké v tomto životě máte. Najdete zde mnohé vysvětlení, proč se potýkáte zrovna s tím nebo s tím. Proč v něčem máte větší potíže a jaké jsou Vaše osobní dary. Pomocí uceleného systému, který jsem vytvořila za pomocí obecně platných poznatků o numerologii a systému dle Dana Milmana dostanente do ruky nástroj, jak se ve svém životě zorientovat a zároveň dostanene tipy, jak se posouvat dál a nač se zaměřit. Numerologii je možné i vytisknouot jako knihu.
Chcete-li vědět více, pak klikněte sem  - 

 

Metoda Síla příběhů

Síla příběhů je setkávání žen v důvěrném kruhu. Setkávání probíhají 1 x měsíc a jsou cca na 3 hodiny. Ve skupince je maximálně 5 žen. Každé setkání nese předem dané téma. 

Kruh sdílení není diskuzní kroužek, ale pouze sdílecí. Není v něm tedy hodnocení a souzení daného sdílení. Nic se nekomentuje. 
Tato technika je velmi mocná, byť se jeví nenápadně. Pro více informací klikněte  - 

Přechodové rituály pro ženy, děti i páry
Menstruační rituál Menarche je pro dívky, ale i pro dospělé ženy, které si chtějí tento mocný akt doprožít zpětně.
Rituál rozvázání vztahu. 
Přechodový rituál pro dívky - 10 let, 15 let a 18 let
Do budoucna plánuji i nádherné svatební rituály
Chcete-li vědět více, pak klikněte sem  - 

 

IMG_9943 (1).JPG
bottom of page