top of page

 

Rituál Menarche

𝟏𝟔 - 𝟏𝟖.𝟏𝟎. 𝟐𝟎𝟐𝟎

Důležitým bodem v životě ženy je první den menstruace. V ten den se stáváme ženou. Tělo mladé ženy vstoupilo do cykličnosti a od toho okamžiku se stává plodnou. V minulosti bohužel bylo toto téma velké tabu. V některých rodinách to bylo dokonce skoro až sprosté slovo a to zanechává na Mladých dívkách silné negativní stopy.

Tyto odmítavé postoje vedou k takovým problémům jako je nepřijetí sebe samé, sexuality, nízká sebehodnota, což vede k bolestivé menstruaci, problémům ve vztazích, neukotvenosti ženské energie, odmítání mateřství, atd...

Rituál Menarche je ideální dělat přímo děvčeti, které menstruaci dostalo, ale dá se dělat i zpětně a tím uzavřít a uzdravit jednu sféru svého života.

Rituál Menarche je krásný rituál plný vzájemnosti, meditačních technik, tvořivých technik. Primárně je určen pro ženy, které chodí ke mně na vnitřní dítě a Menarche je uzavření této jedné kapitoly. Ale můžou se zúčastnit i ženy jiné.

Začátek je v pátek večer, kdy započneme víkend seznámením se a meditací.
Celá sobota bude plná technik jak meditačních, relaxačních, tak tvořivých. Večer pak proběhne samotný rituál, který je plný něhy a laskavosti. Rituálem provedu coby náhradní "matka", která vás přivítá ve světě žen. :-)
Neděle dopoledne ještě další techniky na ukotvování a čištění a odpoledne pak odjezd domů.

Doporučuji se hlásit co nejdříve, protože skupina se už teď (listopad) formuje. Ve skupině bude opět maximálně 10-12 žen. :-)

Všechna videa

Všechna videa

Přehrát video
bottom of page