♥ ♥ ♥ Mám tu čest, že mohu vést kurzy regresní terapie podle Míly Lukášové. Její jméno jistě není třeba představovat. :-) ♥

 

v termínu 7-11.7.2021
??? --- Co Vám kurz přinese --- ???
Naučíte se, jak funguje lidská psychika, a jak účinné provázet regresí. Regrese je technika, která odstraňuje bloky, který jsou na nejhlubších místech v nás. Odstraňuje negativní programy, které jsme si za život nastřádali a vede cestou k lepšímu životu. Je třeba si uvědomit, že je to skutečně cesta seberozvoje a vývoje.

Regrese nás učí chápat sebe i své okolí. Chápat svět v širším kontextu a vede nás ke zklidnění a zároveň k větší tvořivosti.
Navzdory mýtům, které o regresi kolují, regrese není hypnóza, ale probíhá ve stavu alfa hladiny.

Kurz je sice výukový, ale zároveň velmi transformační. Je proto vhodný nejen pro lidi, kteří se chtějí regresím věnovat, ale i lidem, kteří chtějí na sobě zapracovat a vyčistit si vícero bloků naráz.
Kurz není vhodný pro lidí nervově labilní, psychicky nemocné,pro lidi kteří berou psychofarmaka anebo prášky na spaní.

!!! --- Místo konání --- !!!
Krušné hory-- Program --
Nástup ve středu večer do 19 hodiny. První 2 dny se věnujeme teorii a následný čas je věnován praxi. Závěr kurzu je v neděli odpoledne.

--- Cena kurzu ---
Kurzovné je 6000,- + strava.

V ceně kurzovného jsou scripta.

Pro účast na kurzu je třeba zaslat zálohu 2000,- Kč, tím se do kurzu zapíšete. Při stornu týden před kurzem, je záloha nevratná.

Přihlášky zasílejte na
email: kristina.regrese zavináč seznam.cz
Tel: 733 691 116