top of page

Regrese

První schůzka je seznamovací. Ladíme se na sebe navzájem, protože je důležité, abychom si "sedli" a vytvořila se důvěrná atmosféra, abyste se dokázali otevřít a uvolnit. Vaše tělo pak mluví skrze Vaše ústa snadněji. Je pro mě důležité sledovat jemné nuance Vašeho těla, které mne navádějí na tu správnou cestu a způsob terapie.

Jelikož regrese je vlastně taková detektivní práce.

 

Na prvním sezení si Vás vyzpovídám a vyplním si dotazník. Dotazník má své charakteristické dotazy, které mi také pomáhají hledat příčinu vašich potíží. Bývají 2 možnosti, proč přicházíte právě na regresi. Buď máte konkrétní problém a víte, kde je spouštěč (autonehoda, porod, rozvod, atd.), nebo nevíte úplně přesně, jen máte neurčité problémy (deprese, zdravotní omezení, únava, obtížné vztahy,..) 

 

V prvním modelu se může stát, že za jedno sezení uvolníte a zpracujete, co je třeba. Druhý model bývá většinou na více sezení, neb musíme najít spouštěč. Navíc se takový stav více táhne.

Mimo vyplnění dotazníku a zjištění co vás trápí, ještě dělám takový rychlý náhled pomocí numerologie. Vypočítám životní číslo a vyplním číselnou mřížku. Což mnohé napoví. Obvykle z toho poznáme velmi často důvody Vašich některých potíží.

Mimo regrese používám úvodní sezení i jako samostatnou metodu a také před imaginací.

Postup samotné regrese je pak následující:

Uvedu Vás do alfa hladiny (stav těsně před usnutím), kdy se krásně uvolníte. Následně půjdeme po časové stopě zpět k původu problému. Po nalezení počátečního bodu situaci projdeme. Poprvé spíše formou vzpomínky. Poté stejnou situaci budete procházet stále a stále dokola. Tak dlouho, dokud nepřestane mít emoční náboj a nedojde k aha efektu. 
Následně se vrátíte zpět do přítomnosti.

 

Sezení trvá zhruba 2 až 3 hodiny. Bezprostředně po zážitku se budete cítit dobře. Pocítíte úlevu a lehkost. Zároveň je třeba si uvědomit, že jste byli hlouběji ve svém podvědomí, a to několik hodin, i když se vám to bude zdát jako okamžik. Proto můžete být tak trochu "jako mimo". Asi jako když vás někdo vzbudí ze spánku. Doporučuji proto mít po zbytek dne volno, hodně pít a určitě nejezdit nějaké daleké cesty.
 

Regrese ještě nějakou dobu "dojíždí", tedy se prvních pár dní můžete cítit lehce rozhozeni, což je ale v pořádku. Problém se dočišťuje. Během několika dnů se vše usadí a obtíže, které se řešily vymizí, nebo se výrazně zmírní. Pokud nezmizí, je dobré sezení zopakovat pro dočištění problému. Je to proto, že při prvním sezení jsme se nemuseli dostat do hlubších vrstev. Tato metoda má totiž svou inteligenci a nepustí Vás příliš daleko. Respektive nepustí Vás dál, než na co jste připravení. Není se proto čeho bát.

FV0A7180_u.jpg
bottom of page